مطالب ترسناک فیلم ترسناک فیلم های ممنوعه فیلم کوتاه ترسناک دارک وب
 • دانلود رایگان فیلم ترسناک Malignant 2021

  دانلود رایگان فیلم ترسناک Malignant 2021

 • دانلود رایگان فیلم ترسناک Don't Breathe 2021

  دانلود رایگان فیلم ترسناک Don't Breathe 2021

 • دانلود رایگان فیلم ترسناک Halloween 2018

  دانلود رایگان فیلم ترسناک Halloween 2018

 • دانلود رایگان فیلم ترسناک Us 2019

  دانلود رایگان فیلم ترسناک Us 2019

 • فیلم ترسناک و ممنوعه Cam 2018

  فیلم ترسناک و ممنوعه Cam 2018

آپلود عکس

تبلیغات


آیا ماجراهای ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد ؟
 • تاریخ ارسال : سه شنبه 20 خرداد 1399
 • موضوعات : مطالب ترسناک ,
 • بازدید : 498 مشاهده

آیا ماجراهای ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد ؟آنابل نام عروسکی است که یک مادر در سال 1970 برای دختر دانشجویش دُنا خرید. درست در همین جاست که رویدادهای وحشتناکی درباره این عروسک شروع می شود. فیلم ها و داستان های زیادی درباره آنابل ساخته شده است که یکی از این فیلم ها احضار میباشد. در این پست قصد دارم تا به بیان داستان مربوط به این عروسک ترسناک بپردازم و واقعیت یا کذب بودن ماجرا را بر عهده خود شما میگذارم ....

عروسکی که توسط روح تسخیرشدبا دیدن فیلم احضار یک سوال به وجود می آید که آیا عروسک آنابل وجود دارد و اندازه عروسکی که در فیلم نشان داده شد شیطانی است یا خیر ؟

داستان عروسک آنابل این چنین آغاز می گردد که مادری یک عروسک از مغازه دست دوم فروشی برای دخترش که دانشجوی پرستاری بود به عنوان هدیه تولد خرید!! آن دختر که نامش دُنا بود عروسک را خیلی دوست داشت و در آپارتمان مشترک خود و دوستش آنجی نگهداری می کرد ، اما خیلی زود ماهیت عجیب عروسک برای آن ها آشکار گردید و اتفاقات عجیبی برای آن ها رخ داد !!


حقیقت داستان عروسک آنابلعروسک آنابل در ابتدا کارهای کوچکی مانند تکان دادن دست هایش و افتادن از روی صندلی به زمین انجام می داد که دُنا و انجی می توانستند آن را توجیه کنند . اما کم کم این حرکات افزایش یافت تا جایی که این عروسک کارهایی انجام داد که از توجیه به دور بود و طولی نکشید که امور از کنترل خارج شد.

لو نزدیک ترین دوست دنا و آنجی نسبت به عروسک بدبین بود و حس می کرد این عروسک توسط روح تسخیر شده است اما آنجی و دنا به حرف های او گوش نمی دادند و می گفتند این فقط یک عروسک است.

تا اینکه داستان وحشتناک تر از تصورات دنا می شود . دنا و آنجی گاهی با جابه جایی وسایل خانه روبرو می شدند و گاهی نیز نامه های را با دست خط بچه گانه یافت می کردند یادداشت پیامی متفاوت داشت، ” به لو کمک کن ” و ” به ما کمک کن ” اما گمان نمی کردند کار عروسک باشد تا روزی که دنا متوجه خون روی دست های عروسک شد ، عروسک در جای خود روی تخت قرار داشت اما لکه های قرمز روی دستهایش نظر دنا را جلب کرد او به طرف عروسک رفت و دریافت مایع قرمز رنگ از درون خودِ عروسک بیرون می آمد !!


دیگر قضیه عروسک جدی شد و دخترها از یک مدیوم احضار کننده روح کمک گرفتند . مدیوم بعد از یک جلسه احضار روح به آن ها گفت جسد دختری به نام آنابل هیگینزدرزیرزمین آپارتمان آن ها دفن است . روح آنابل با دیدن عروسک به آن علاقه مند گردیده و آن را تسخیر نموده است.

دختران با شنیدن داستان آنابل دلشان به حال دختر مرده سوخت وتصمیم گرفتند که عروسک را نگه دارند اما داستان وحشت انگیزتری برای آنان اتفاق افتاد که مجبور شدند دوباره از کسی کمک بگیرند.


حملات وحشتناک عروسک شیطانی آنابل


روزی دوستشان لو به خانه آن ها آمده بود که شب از خوابی عمیق بیدار می شود اما توانایی حرکت نداشت ، لو به اطراف اتاق می نگرد اما چیزی نمی بیند، پایین را نگاه می کند و می بیند آنابل پایین پایش ایستاده، عروسک به آرامی شروع به بالا رفتن از پایش می کند، از روی قفسه سینه اش می گذرد و بعد دست های عروسک دور گردن او قفل می شود و شروع به خفه کردنش می کند.

لو پس از این اتفاق از هوش می رود و روز بعد به هوش می آید و نمی داند که این اتفاق کابوس وحشتناک بوده یا در واقعیت برایش پیش آمده است اما روز بعد اتفاقی می افتد که او به وحشتناک بودن عروسک پی می برد.

هنگامی که لو در اتاق آنجی بود صداهایی از اتاق دنا شنید در حالی که دنا اصلا در خانه نبود . لو فکر می کند کسی بی اجازه وارد خانه شده اما متوجه می شود صدا مربوط به آنابل بوده است .لو به اتاق دنا می رود و عروسک را به جای آنکه روی تخت ببیند روی صندلی می بیند . لو هنگامی که می خواهد به سمت عروسک برود ناگهان کل بدنش فلج می شود و احساس فلج در منطقه قفسه سینه اش افزایش می یابد. لو به پایین پایش نگاه می کند و روی آن هفت اثر پنجه ، سه ضربه عمودی و چهار ضربه افقی می بیند . لو با وحشت به اطراف خود می نگرد اما هیچ کس را در آنجا نمی بیند و تنها چیزی که به ذهنش می رسد آنابل است.

آثار خراش روی بدن لو را همه می توانستند مشاهده نمایند اما این خراش ها در طی دو روز به شکل عجیبی خوب شد و دیگر اثری از آن باقی نماند در حالی که جای پنجه ها همگی داغ و سوزان بودند.

بار دیگر دختران به فکر چاره افتادند و این بار از یک کشیش به نام پدر هگان کمک گرفتند. اما این کشیش به آن ها گفت این موضوع مربوط به ارواح است و به قدرت بالاتری نیاز دارد. 
آن ها با اِد و لورن که مانند شکارچیان ارواح تماس گرفتند و به این موضوع پی بردند عروسک روحی شیطانی و غیر انسانی دارد . این زوج اعلام نمودند که این عروسک تسخیر نشده اما توسط یک روح کنترل می شود زیرا اشیاء بی جان را نمی توان تسخیر کرد.انتقال عروسک آنابل به موزه اد و لورن


اقدامات زوج وارن به موقع بود زیرا اگرکارهای آنابل ادامه داشت می توانست موجب مرگ یکی از اعضای آن خانه شود . این زوج معنویت فضای خانه را با کلمات بالا بردند که شامل هفت صفحه جملاتی بود که طبیعتی مثبت داشتند و مناع ورود شیطان به خانه می شدند.

آن ها عروسک آنابل را برای نگهداری به موزه خود بردند و برای جلوگیری از حملات عروسک آنابل روی آن آب مقدس ریختند زیرا این خانواده می گویند زمانی که عروسک را با خود بردند او اقدام به کشیدن ترمز ماشین و منحرف کردن فرمان آن نموده است اما وقتی روی آن آب مقدس ریخته و به نظر کارساز بوده است.
پشتیبانی