مطالب ترسناک فیلم ترسناک سریال ترسناک فیلم کوتاه ترسناک دارک وب
 • دانلود رایگان فیلم ترسناک The Gallows 2015

  دانلود رایگان فیلم ترسناک The Gallows 2015

 • گریم های ترسناک و خفن

  گریم های ترسناک و خفن

 • دانلود رایگان فیلم ترسناک The Hallow 2015

  دانلود رایگان فیلم ترسناک The Hallow 2015

 • دانلود رایگان فیلم ترسناک Inmate Zero 2020

  دانلود رایگان فیلم ترسناک Inmate Zero 2020

 • دانلود رایگان فیلم ترسناک The Wretched 2020

  دانلود رایگان فیلم ترسناک The Wretched 2020

حمایت مالی حمایت مالی

تمامی لینک های دانلود بروز رسانی شد


تاریخ بروز رسانی لینک های دانلود : 99/7/21


داستان ترسناک بزهای غریبه
 • تاریخ ارسال : جمعه 25 بهمن 1398
 • موضوعات : مطالب ترسناک ,
 • بازدید : 69 مشاهده

داستان ترسناک بزهای غریبهسال ها پیش عموی من به همراه برادر خانمش برای شرکت در یک مراسم به یکی از روستاهای اطراف رفته بودن که به خاطر طولانی شدن مراسم مجبور میشن دیر وقت به خانه برگردند . مسیر میان دو روستا در حدود پانزده کیلومتر بود و عموی من و برادر خانم اون ، هردو نفر با موتورسیکلت در حال بازگشت به خانه بودند. مسیر روستا هم یک جاده ی باریک و خاکی توی دل کوهستان با صخره و دره های بزرگ و عمیق پوشیده از درختان جنگلی بود . اون موقع از سال درخت ها به خاطر فصل زمستان بدون شاخ و برگ بودند ...
عموم تعریف می کرد که اون شب به خاطر سرما به آهستگی داشتم حرکت میکردم که ناگهان دیدم محمدرضا بهم گفت بهرام این سایه ها چیه لای درخت ها حرکت میکنه ؟!

من هم یه نیم نگاهی به اطراف انداختم و گفتم : حتما باده !!

کم کم به یک مسیری رسیدیم که درخت ها به جاده خیلی نزدیک بود ، همینطور که میرفتم من و محمد رضا همزمان حرکت هایی را روی درخت ها دیدیم !! یک لحظه سرعت رو کمتر کردم و دیدیم چند تا بز روی درخت ها در حال نگاه کردن به ما هستند . به محمدرضا گفتم اینا چیه  !! محمدرضا هم با یک لحنی که توام از ترس بود گفت بهرام نترسیا اینا جن هستن !! با گفتن این کلمه دست و پاهام شروع به لرزیدن کرد ؛ انگار اون لحظه خواب میدیدم !! گاز موتور رو گرفتم و همزمان با اینکار زیر چشمی هم حواسم به اطراف بود . به محض گاز دادن به موتور دیدم اون بزها هم در حال بالا و پایین پریدن روی درخت و صخره ها و در حال تعقیب ما هستن . بزها دقیقا مثل یک گنجیشک در حال پریدن از یک شاخه به شاخه ی دیگه بودن. هر پرشی که میزدن بیشتر از شش هفت متر میپریدن !! حدودا کمتر از یک کیلومتر به دنبال ما اومدن ، من هم همچنان گاز موتور رو گرفتم و نفهمیدیم کی رسیدیم خونه !!