مطالب ترسناک فیلم ترسناک فیلم های ممنوعه فیلم کوتاه ترسناک دارک وب
 • دانلود رایگان فیلم ترسناک Malignant 2021

  دانلود رایگان فیلم ترسناک Malignant 2021

 • دانلود رایگان فیلم ترسناک Don't Breathe 2021

  دانلود رایگان فیلم ترسناک Don't Breathe 2021

 • دانلود رایگان فیلم ترسناک Halloween 2018

  دانلود رایگان فیلم ترسناک Halloween 2018

 • دانلود رایگان فیلم ترسناک Us 2019

  دانلود رایگان فیلم ترسناک Us 2019

 • فیلم ترسناک و ممنوعه Cam 2018

  فیلم ترسناک و ممنوعه Cam 2018

آپلود عکس

تبلیغات


چگونه وارد فضای دارک وب شویم ؟

چگونه وارد فضای دارک وب شویم ؟خب دوستان توی پست قبل راجب دارک وب توضیح کاملی براتون دادم و حالا توی این پست جدید میخوام روش ورود و دسترسی به فضای دارک وب رو براتون شرح بدم ، امیدوارم براتون مفید باشه ...برای دسترسی به فضای دارک وب به چه ابزاری نیاز داریم ؟


VPN و TOR دو ابزار مهم برای مرور دارک وب هستند. در نظر داشته باشید که VPN برای امنیت بیشتر است و از جمله ابزارهای ضروری جهت دسترسی به دارک وب نیست. همانطور که بهتر است از ماشین مجازی برای مرور دارک وب استفاده کنید، این ابزار هم برای حفظ امنیت آنلاین و حریم شخصی شماست.


لیست سایت های دارک وب :


۱) ویکی مخفی

آدرس : http://zqktlwi4fecvo6ri.onion/wiki/index.php/Main_Page


تصور نکنید که همین که مرورگر تور را اجرا کردید، وارد دارک وب شده‌اید. برای مرور صفحات وب دارک وب، باید آدرس آن صفحات را داشته باشید. دارک وب یادآور اوایل اینترنت است، آدرس تعداد وب‌سایتهای مشخص محدود است و با کمک آنها باید بتوانید مسیر خود را پیدا کنید. یکی از آدرسهای مشخص در دارک وب ویکی مخفی است. فراموش نکنید  که این ویکی توسط افراد آن جامعه ویرایش شده است و نباید هر چیزی می‌‌خوانید را باور کنید.


2) وب‌سایت ProPublica

آدرس : https://www.propub3r6espa33w.onion/


وب‌سایت خبری propublica در سال ۲۰۱۶ نسخه وب تاریک خود را راه‌ اندازی کردند.

ProPublica یک سازمان خبری غیر انتفاعی است که تمرکزش روی مواردی از جمله سواستفاده از قدرت و خیانت به اعتماد عموم و مردم است. این سازمان دلیل راه‌اندازی نسخه دارک وب وب‌سایتشان را فراهم کردن راهی برای ناشناس ماندن خوانندگانشان بیان کردند.


۳) وب‌سایت SoylentNews

آدرس : http://7rmath4ro2of2a42.onion/


این وبسایت ، یک وب‌سایت خبری است که در آن نه تنها می‌توانید خبرهای در حوزه علم، سیاست، تکنولوژی و غیره را بخوانید بلکه در مورد آنها بحث نیز بکنید. این وب‌سایت توسط داوطلبان اداره می‌شود و مبتنی بر جامعه آن است.

SoylentNews قصد دارد که پلتفرمی آزاد و بدون سانسور برای پیدا کردن و بحث در مورد اخبار ایجاد کند.


4) وب‌سایت Keybase در دارک وب

آدرس : http://fncuwbiisyh6ak3i.onion/


هدف Keybase در واقع تعیین هویت آنلاین است. کاربران در این سرویس کلید عمومی PGP، حساب کاربری توییتر، گیت‌‌هاب و غیره را اضافه می‌کنند.

مجددا یادآور می‌شویم که روی لینکهای تبلیغاتی در صفحات دارک وب کلیک نکنید. محتاط باشید و این تجربه خود را روی ماشین مجازی انجام دهید.

پشتیبانی